Apie Cedima

cedima-produktai

Cedima išskirtinumas:

  • Profesionali ir tuo pačiu paprasta įranga.
  • Užtikrintas klientų saugumas – galite būti tikri kad įrangos servisą ir atsargines dalis gausite ir po 10 metų.
  • Cedima gali greitai atstatyti savo įrangos darbingumą ir, esant poreikiui garantuoti nepertraukiamą jos panaudojimą.
  • Cedima tiekia įrangą ir įrankius visame pasaulyje todėl bendrovės žinios apie deimantinio gręžimo ir pjovimo įrangos panaudojime, laiko ir sąnaudų skaičiavimuose yra ypač išsamios.
  • Dominančias mašinas ar instrumentus galite apžiūrėti mūsų prekybos partnerių ar Cedima salonuose. Suteikiamos visos galimybės išbandyti ir įsitikinti tiekiamos įrangos veiksmingumu.

 Įmonė CEDIMA pavadinimas reiškia : CE –  Celle (miestas Šiaurės Saksonijoje), DI – deimantiniai instrumentai statybos pramonei ir MA – mašinos.

Daugiau informacijos – skiltyje Naujienos

Cedima www.cedima.com veikla – deimantinio gręžimo ir pjovimo įrankių, įrangos bei mašinų statybos pramonei tiekimas.

Gaminame ir tiekiame:

 deimantinio pjovimo diskus, šlifavimo lėkštes, deimantinės gręžimo karūnas ir lynus, deimantinio gręžimo sistemas, rankinės ir savaeiges siūlių (grindų) pjovimo mašinos, stalinius pjaustytuvus, diskines sienų pjaustymo mašinas, lynines pjaustymo mašinas, remontuojame ir tiekiame atsargines dalis savo gaminamai įrangai ir įrankiams (deimantini ų gręžimo karūnų restauravimas ir gamyba).

Cedima GmbH pagrindinė būstinė įsikūrusi Vokietijoje, Celle. Nuo praėjusio amžiaus 6-ojo dešimtmečio Cedima GmbH statybos pramonei gamina ir tiekia kokybiškus, patikimus ir efektyvius deimantinio apdirbimo instrumentus ir įrangą. Bendrovė specializuojasi deimantinio apdirbimo įrangos gamyboje ir tiekime statybai bei pramonei: gamina ir tiekia įvairių tipų gręžimo ir pjovimo mašinas, kuriomis pjaunamos apvalios kiaurymės nuo 6 mm iki 5 m diametro.

Lyninėmis mašinomis galima pjaustyti įvairių medžiagų konstrukcijas beveik neribotais gyliais ir apimtimis.

Cedima, kurdama inovatyvias mašinas bendradarbiauja su specializuotais elektrinių gręžimo variklių  betono gręžti ir pjovimo įrangos gamintojais:

Dr. Bender , Weka, Cardi ir Adamas.

Partnerystės dėka buvo pradėti gaminti deimantinio gręžimo variklių modeliai kaip „minkšto smūgio“ sauso gręžimo rankinis variklis DKS-15L-001 https://cedima.lt/produktai/dks15-1-l-001/  ar sauso šlapio gręžimo variklis C-BBM-33 L extra https://cedima.lt/produktai/grezimo-variklis-c-bbm33l-extra/ ir naujausias modelis https://cedima.lt/produktai/deimantinio-grezimo-variklis-cedima-dks32-011-su-perforavimo-funkcija/ .

Neapsiribojant bendrais gaminiais, Cedima tiekia šių gamintojų mašinas, atsargines dalis ir remonto paslaugas:

Dr. Bender https://dr-bender.de/en/ ,

Weka Pagrindinis • WEKA Elektrowerkzeuge (weka-elektrowerkzeuge.de) ,

Cardi Cardi · Gręžimo, pjovimo ir pjovimo sprendimai statybų pramonei

Adamas Specialist in professionele diamantgereedschappen | Adamas – Adamas

Įmonės meistrai greitai restauruoja (atnaujina) įvairių tipų deimantines gręžimo karūnas ir pjovimo diskus parinkdami geriausiai tinkančius pjovimo ir gręžimo segmentus.

Įmonės produktai yra sertifikuoti pagal DIN ISO 9001: 2008.

Su ekologinio ženklo CEDECO įvedimu bendrovė aktyviai prisideda prie klimato apsaugos programų.

Kasdieninėje įmonės veikloje įmonė taiko kokybės standartus pagal ISO 9001.